Zostań dobrym marketerem po naszym szkoleniu

Jesteśmy za kilka miesięcy w 2018 roku. Jak spojrzymy wstecz na 2017 rok? Myślę, że każdy rok jest inny, z pewnymi wzlotami i upadkami. Może pewnego dnia wszyscy będziemy mogli z nostalgią spoglądać wstecz na 2017 rok, ale na razie czas zastanowić się nad „przeglądem roku”.

Największe trendy tego roku:

Marketing mobilny zaczął rządzić światem reklamy. Widzieliśmy to na Facebooku, Twitterze, Instagramie i nie tylko. Widzieliśmy, jak Samsung używa reklam na Twitterze po wyemitowaniu ich spotu w telewizji; BuzzFeed News pokazał, jak Snapchat jest wykorzystywany przez marki jako medium reklamowe; Facebook uruchomił jednostkę reklamową WhatsApp; i Altran ogłosił swoją nową platformę AI do tworzenia treści. Pomagając nowym firmom, takim jak Airbnb, zyskać popularność w reklamie online lub Kellogg w uruchomieniu ich

Dołącz do tego kursu marketingowego, aby po naszym szkoleniu zostać marketerem. Naucz się umiejętności, których potrzebujesz, aby zbudować swój biznes

Wiedza to potęga. Jeśli nie wiesz, co robić, prawdopodobnie zrobi to ktoś inny. Jeśli wiesz, jak coś zrobić, inni ludzie będą chcieli to zrobić.

W dzisiejszym świecie marketer musi być częścią zespołu i mieć większy udział w całkowitym budżecie.

Nie powinniśmy myśleć o marketingu jako o czymś odrębnym od innych zadań w firmie – przede wszystkim nie musimy wychodzić z siebie, aby prowadzić kursy marketingowe, które pomogą nam pozyskać nowych klientów i zwiększyć nasze przychody. Możemy poprawić naszą sprzedaż, dodając większą wartość do każdego przejęcia, tworząc treści i świadczenie specjalnych usług w oparciu o te treści.

Marketingowcy treści nie muszą być świetnymi marketerami, zanim będziemy mogli im pomóc. Powinni oni rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, aby mogli lepiej się reklamować, skutecznie sprzedawać produkty i zaistnieć na rynku.

Spójrz na swoje własne umiejętności i cele: Czy jesteś niesamowitym marketerem czy świetnym projektantem? Jeśli tak, to dla ciebie to tylko bułka z masłem. Jesteśmy tutaj, aby pokazać Ci, jak budować swoją obecność w Internecie, aby dotrzeć do większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej.

Zorganizujmy się jako zespół: tak jak każdy inny zespół w naszym miejscu pracy, każdy członek ma w nim własną rolę; jednak kiedy mówimy o zespołach, mówimy o ludziach z osobowościami i talentami. Jeśli chcesz się w czymś wyróżnić (i jeśli wszystkim się to uda .)

Istnieje wiele ekscytujących zmian w marketingu i bez względu na to, jaki kanał marketingowy wybierzesz, powinieneś być świadomy wielkich zmian, które zachodzą wokół nas każdego dnia. Wraz ze zmieniającym się krajobrazem online i szybkim rozwojem mediów społecznościowych, marketing przechodzi rewolucję dzięki nowym narzędziom, metodom i technikom.

Dziś bardzo interesuje nas marketing. Wiemy, że sposób, w jaki wprowadzasz na rynek, wpływa na Twój sukces. W tym poście omówimy, jak skutecznie wprowadzać na rynek i jak zostać dobrym marketerem po szkoleniu.

Przykro nam, że to będzie kolejny bardzo długi samouczek wideo… ale w tym filmie chcę Cię nauczyć krok po kroku najlepszych sposobów i najlepszych praktyk, jak zostać świetnym marketerem po kursie marketingu online.

Przez lata widziałem, jak wiele osób doskonaliło swoje umiejętności pisania i tworzenia treści. Jednak większość z nich robi to za pomocą treningu. Jest to nie tylko niepotrzebne, ale również może być bardzo czasochłonne, ponieważ nie są dostępne w czasie pracy. Dlatego tutaj dzielę się moimi doświadczeniami, aby lepiej zrozumieć, które kursy i kursy branżowe są cenne dla poprawy Twoich umiejętności w zakresie marketingu i sprzedaży.

Jednym z najlepszych kursów marketingowych, w których brałem udział, był „The Internet Marketing Mentor”. Brak wiedzy i wcześniejszych doświadczeń sprawił, że czułam się na tym kursie bardziej komfortowo niż inne, na które do tej pory się zapisywałam. Po kilku tygodniach zdałem sobie sprawę, że marketing to znacznie więcej niż to, czego nauczano na tym kursie (tak naprawdę polecam każdemu, aby go wziął.

Wszystko, co produkujemy, musi zostać sprawdzone przez marketera; to część naszej pracy, której większość ludzi nie lubi. Tak więc musimy być w stanie przez cały czas uczyć się i doskonalić. Dlatego bycie marketerem jest tak ważnym krokiem w Twojej karierze!

Jesteśmy grupą profesjonalistów biznesu przeszkolonych przez najlepszych marketerów na świecie. Teraz chcemy podzielić się kilkoma wskazówkami i poradami, jak rozwijać swoją firmę, stając się odnoszącym sukcesy marketerem.